Cilt beyazlatıcı karbonat maskesi

Sizler için tamamen doğal ve yapılması da bir hayli basit olan karbonat maskesini sizle paylaşıyoruz. Artık daha ipeksi ve parlak ciltlere kavuşmak oldukça kolay.

Cilt beyazlatıcı karbonat maskesi

Cilt beyazlatıcı karbonat maskesi

Ciltte meydana gelen lekele oluşumlarının ana nedeni güneş ışınları olabilme olasılığı kadar, doğuştan gelen problemleriniz de cildinizin istediğiniz ölçüde pürüzsüz olmasını önleyebilmektedir. Genellikle sarışın ve kumral insanların çil oluşumları ve daha birçok lekelerle dolu oluşu onlar için bir kâbus olmaktadır. Ciltte oluşan bu takım lekelerden kurtulabilmek için birçok lazer tedavi yöntemleri de yapılmasının yanında, evinizde yapabileceğiniz tamamen doğal cilt maskeleri ile bu problemleri de ortadan kaldırabilirsiniz. Cilt gibi hassas bölgelerimiz konu olunca her şeyin doğal olanını tercih etmekte her zaman fayda olacaktır. Cilt hassas ve kolay reaksiyon kapabileceği için dikkatli olunması bu bağlamda oldukça önem arz edecektir. Karbonatın içeriğindeki bileşenleri sayesinde beyazlatıcı olan etkisinden yararlanılarak, hem birçok pahalı kozmetik zararlı ürünlerden kurtulabilir, hemde lazer Cilt beyazlatıcı karbonat maskesi1tedavisi gibi pahalı işlemlere para vermekten kurtulursunuz. Sizler için bu noktada muhteşem bir cilt beyazlatıcı maskeyi sizlere sunuyoruz. Etkisini kullanımdan hemen sonra gözle görülebilir bir şekilde hissedebileceksiniz.

Karbonat maskesinin malzemeleri:

Cilt beyazlatıcı karbonat maskesi2Daha beyaz ve parlak bir tene kavuşmak için karbonat maskesinin malzemeleri şu şekildedir.

  • 1 tatlı kaşığı limon suyu (Taze sıkılmış)
  • 1 çay kaşığı zeytinyağı
  • 150 gram taze yoğurt
  • 1 yemek kaşığı karbonat

Karbonat maskesinin hazırlanışı:

Öncelikle bütün malzemeleri bir kaba boşaltarak güzelce karıştırınız bu noktada malzemelerin iyice birbirine karışmasına özen gösteriniz. Yüze hassas uçluCilt beyazlatıcı karbonat maskesi bir fırça yardımı ile veya elinizle uygulayabilirsiniz. Sadece ciltteki lekelerin üzerine değil çünkü karbonatın beyazlatıcı özelliği yüksek olduğundan lekenin etrafı da beyazlatılmış olacaktır. Bundan ötürü göz ve dudak çevreleriniz haricen tüm yüze uygulayınız ve ortalama 10 dakika beklettikten sonra ılık bir suyla temizleyerek çıkartınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Dr. Taner SAR dedi ki:

    Sefa ben sadece akşam yatmadan yedi gün boyunca yapmanız daha kesin sonuç verecektir.

  2. Tuana L: dedi ki:

    Benim cildim normalden daha esmer ailenin tüm çocukları beyaz tenliyken beni cami avlusunda mı buldular? Bu yöntemlerden hangisi daha etkilidir?

BİR YORUM YAZ