3 Adımda vücut sıkılaştırma yöntemleri

Mevsim özellikle de yaz olunca birçok kadın vücudunu daha sıkı bir görünüme sokabilmek için birçok yöntem ve metotlara başvurmaktadır. İşte bu noktada sizlere muhteşem öneriler getiriyoruz.

3 Adımda vücut sıkılaştırma yöntemleri

Mevsim yaz olunca tatlı bir telaş sarar birçok kadını, fazla kilolarımızdan bir şekilde kurtulsak da geriye kalan sarkmalar, ciltteki dalgalanmalar ve bölgesel yağlanmalar biz kadınların en büyük dert yandıkları problemlerden bir tanesi olmaktadır. Daha sıkı, ince bir vücut, selülitsiz ve pürüzsüz bir cilt neredeyse bütün bayanların hayalidir. Bize göre bu vücuda kavuşmak için en sağlıklısı, bir egzersiz programını düzenli bir şekilde takip etmek olacaktır. Ama şehir hayatı çoğu zaman kısa süreli ve hızlı çözümlere başvurmamızdan başka çareler bizlere bırakmıyor kimi zaman. Eğer siz de uzun vadeli bir incelme programını takip edecek zamanı ve enerjiyi bulamıyorsanız, son teknolojinin kullanıldığı farklı alternatiflere yönebilirsiniz. Bölgesel yağlanma, selülit, ciltte sarkma ve dalgalanma gibi sorunlardan sürekli dert yanan ve hızlı çözüm yolları arayanlar için son yıllarda en çok tercih edilen 3 etkili yöntemi sizler içim bir araya getirdik. vucut sıkılastırma 2

Cool Sculpting yöntemi

Cool Sculpting yöntemi vücuttaki yağları dondurarak yok eden r soğuk lipoliz bir uygulamadır. Bu yöntemle dondurularak kristalize edilen yağ hücreleri iki ay gibi oldukça kısa bir süre içerisinde parçalanarak vücuttan doğal olarak atılmaya başlıyor. Ağrısız ve acısız olan bu yöntem sadece kas üstü yağ tabakası hedefaldığı için çevresindeki dokulara herhangi bir zarar vermemektedir. Türkiye’ye Amerika’dan gelen ve son teknolojik yöntemlerden biri olan bu uygulamayla bölgesel olarak fazla yağlarınızdan kurtulmanız artık mümkün. Eğer bir diyet yaparak kilolarınızdan kurtulduysanız ama bölgesel olarak fazlalıklarınızdan şikâyetçiyseniz, ilk olarak bir egzersiz programını takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Ama kısa sürede ve fazla enerji harcamadan bölgesel yağlanmalarınızın yok olmasını istiyorsanız, cool sculpting sizler için oldukça farklı bir alternatif olabilir.

vücut sıkılastırma 3V Shape yöntemi

V Shape, vücudunuzda ki fazla kilolarından, selülitlerinden, bölgesel yağlanmalarından kurtulmak isteyenler için oldukça yeni bir yöntemdir. Fazla ve ani kilo vermenin yol açtığı sarkmalara karşı oldukça etkili bir metottur. Vücudun sıkılaştırılmasından tutunda incelmesine, bölgesel zayıflamadan selülitlerin giderilmesine kadar birçok estetik soruna çözüm olan bu yöntemle siz de kısa süre içerisinde farkı gözle görebileceksiniz.

Thermage Body yöntemivücut sıkılastırma 4

Son yılların en çok konuşulan güzide yöntemlerinden bir tanesidir Thermage Body. Ameliyat veya iğne gerektirmeden cildi sıkılaştıran ve daha ipeksi bir görünüme kavuşturan bu yöntem ile selülitlerden kurtulmak artık mümkün.
Kısa sürede içerisinde hızlı sonuç almak isteyenlerin özellikle rağbet gösterdikleri Thermage, uygulandıktan kısa bir süre sonra sonuç veriyor ve etkisi altı aya kadar devam ediyor. Dalgalanma ve sarkma meydana gelen karın, bacak, kol ve kalçalarda pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenler uzun vadeli egzersiz programlarına da devam etmeleri önerilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ