Yüzdeki tüyler için maske tarifleri

Yüzünüzde fazla mı tüy çıkıyor ? Bu durum sizin canınızı fazlasıyla sıkıyordur. Yüzünüzde ki tüylerden doğal maske yöntemleri ile kurtulun .

Yüzdeki tüyler için maske tarifleri

Yüzünüzün farklı bölümlerinde çıkan tüyler normalinden fazla çıkmaya başlar ve güzelliğinize gölge düşürür.  Ailenizden gelen veya ilaç kullanımın da yüzde fazla tüylenmeye yol açabiliyor.  Çıkan tüyler bir kere kesildiğinde sürekli ağda yapmak cildinizi ciddi bir durumda tahriş olmasına neden olacaktır.  Yüzünüzde ki tüyleri almanın bir başka yolu da lazer yöntemidir. Bu yöntem uygulandığında yüzünüze ışın verileceginizden cildiniz veya sağlıgınızın bozulmasına yol açabilir. Bu neden ile yüzünüzde ki tüyleri doğal maskeler uygulayarak kurtulabilirsiniz.  Doktor Ender Saraç ‘ ın yüzdeki tüylerden kurtulmak için faydalı ve doğal bitkilerden hazırlanan maske tarifini sizinle paylaşıyoruz. Bu kür sayesinde sadece yüzünüzde ki tüylerden değil kol, bacak  ve gögüsünüzde ki tüylerden de kurtulabilirsiniz. Vücudunuzda ki tüylerden yüksek miktar para harcamadan kurtulmanız mümkün .

Doktor Ender Saraç’ın  Maske Tarifi

Malzemeler
1 Adet Yumurta Akı
Mısır Unu ( Yüzünüze yeteceği kadar )
Toz Şeker ( Yeteceği kadar )

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Bir kapın içerisine yumurtayı kırıp akını bırakın, üzerine yüzünüze yeteri kadar mısır unu koyun ve toz şekeri yine yeteri kadar ekleyin.  Hepsi iyice karıştırın.  Doyum noktasına ulaşana kadar karıştırdıktan sonra temiz yüzünüze sürünüz.  Yüzünüzde kuruyana kadar bekleyiniz. Kuruduktan sonra yüzünüzü zedelemeyecek şekilde masaj yaparak çıkartınız.  Bu maskeyi ayda 12 kere, haftada 4 kere uyguladığınızda yüzünüzde ki tüylerin azaldığını ve zamanla gittigini göreceksiniz.

Doktor Ahmet Maranki’nin Maske Tarifi

Malzemeleryuz-maskeleri
1 Adet Soğan
1 Diş Sarımsak
Siyah Merhem ( Aktarlardan temin edebilirsiniz. )

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Hazırladığımız mazemelerden soğanı ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsagı ince ince rendeliyoruz.  Aktarlardan temin ettiğimiz siyah merhemi rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp tüylü böyleye uyguluyoruz.  Sürdüğümüz karışımın üstüne köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz. Bu uygulamayı 1 hafta boyunca her gün yapılması gerekiyor.  1 haftanın sonucunda yüzünüzde ki rahatsız edici tüylerden kurtulmaya başladığınızı göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yağmur dedi ki:

    Tüyler çıktığında nasıl olur ağda gibi daha kalın mı çıkar bilgilendirir misiniz?

  2. Ayşegül P. dedi ki:

    Yanak çevremde ve özellikle gıdık bölgemde aşırı tüylenme var. Hormon testi yaptırdım herşeyim normal. doktor zamanla azalacağını söledi ama bu kötü görüntüden kurtulmak istiyorum:(

BİR YORUM YAZ