Lazerle çatlak tedavisi ve fiyatları?

Yozgat’tan Selim beyin şikâyeti üzerine hastamız karın bölgesinde çatlaklar olduğunu ve bunları gidermek için lazer tedavisine başvuracağını ve bu tedavi yöntemi hakkında bilgi ve fiyatları nelerdir sorunsu bizlere yönelttiler, hastamızın bu sorusunu cevaplandırıyoruz.

Lazerle çatlak tedavisi ve fiyatları?

Kozmetik estetik tedavileri arasında oldukça yeni olan lazerle çatlak tedavisi son yıllarda git gide bu uygulamaya başvuranların sayısı oldukça artmıştır. Oldukça kolay bir uygulamadır ve kadınlar arasında çatlakların giderilmesi için bu yazda en sık başvurulan yöntem olmuştur. Bel bölgelerinde, kollarda, bacaklarda ve karın bölgeniz de oluşan çatları gidermek de oldukça etkindir. Ani ve aşırı kilo verme, hamileliğin ardından, cildin kuru olması gibi nedenlerden meydana gelen çatlaklar için piyasa da pek çok krem olmasına karşın son yıllarda gelişen lazer tedavisi sayesinde bunların yerini almıştır. Oldukça hızlı ve de etkin çözünler sunmaktadır. Lazerle tedavi yöntemini popüler kılan tek şey kremler gibi uzun süreli Lazerle çatlak tedavisi2kullanımlarla değil çok kısa sürelerde etkin ve hızlı çözün üretmesinden dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bu tedavi yöntemi yaklaşık 2-3 saat süren birkaç seans sonunda tamamlanmaktadır. Bura da seans sayısının artmasına neden olan çatlakların sayısı ve bazı özel durumlardır.

Lazerle çatlak tedavisi nasıl uygulanır?

Lazerle çatlak tedavisiÖncelikle vücudumuzda çatlakların oluşmuş olduğu bölgelerde milimetrik ölçümlerle deri üzerin de yer alan deformasyonları aşındırarak yerine yeni hücre oluşumlarının ve yeni derinin çıkmasını sağlayan fraxel lazer çatlak tedavisi özellikle beyaz şekilde oluşan çatlaklar için oldukça etkindir. Cilt çatlakların oluşmasında ana neden cilt üzerinde bulunan protein türü olan elastin’in kırılma veya bölgesel açılmasından dolayıdır. Deriye dikkatlice bir bakarsanız çatlak oluşumlarının derinin üst kısmı dışında ki çatlakların içerisinde ki deride bir problem olmadığını göreceksinizdir. Bu durum klinik ortamlarda yapılan çalışmalar sonucunda bu duruma kesinlik kazandırılmalıdır. Çatlaklara yapılan lazer uygulaması cildimizde bulunan kolajen oluşumlarını arttıran aynı zamanda elastin oluşumunu da sağlanmaktadır.

Lazerle çatlak tedavisi fiyatları

Şehirden şehre ve doktordan doktora, hasarın büyüklüğüne göre farklılıklar gösterebilir. Sizler için araştırdık ve 2014 yılı en güncel fiyatlarıLazerle çatlak tedavisi1 belirledik, ortalama olarak seans sayısına göre 500 TL ile 2000 TL arasında değişen maliyetlere gerçekleştirilmektedir. Tam net bir fiyat için uzman dermatolog tarafından hasarın incelenmesi ve seans sayısına göre karar verilebilir.

Lazerle çatlak tedavisi uygulanış videosu!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yeni anne dedi ki:

    doğum sonrası oluşan çatlaklar için fiyatlar belirli mi?

BİR YORUM YAZ