Cinsel gücü artıran bitkiler nelerdir?

Mutlu bir cinsel hayatınız yokmu ? Eşinizi tatmin edemiyormusunuz? Cinsel gücü artırıcı en etkili bitkiler hastaniyede.

Cinsel gücü artıran bitkiler nelerdir?

Mutlu bir evliliğin uzun ömürlü olması için çiftler arasında karşılıklı haz alınan bir cinsel hayat olması gerekmektedir. Ancak günümüzde cinsel sorunların yaşanmasındaki en önemli faktör başında psikolojik faktörler ve uykusuzluk gelmektedir. Bunların dışında farklı etkilerden dolayı da cinsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunun ortadan giderilmesi için yüzyıllardır kullanılan birkaç bitkisel çözüm aşağıda maddeler halinde verilmiştir. Bunların başında en önemli ve en çok kullanılan yöntem bitki çaylarıdır. Aşağıda ismini verecek olduğumuz bitkileri kullanan çiftler birbirlerine daha fazla vakit ayırmak isteyecekler. Çünkü ; cinsel gücü artıran bu bitkiler oldukça güçlü etkiler yaratabiliyor. Unutmayalım ki mutlu bir evlilik için mutlu bir cinsel hayat şarttır.

Cinsel gücü artıran şifalı bitkiler

Ginseng: Kökeni ta yüzyıllar öncesine dayanan ve sıklıkla Çinliler tarafından kullanılan ginseng hormonal sistemin uyarılmasına sebep olur. Aynı zaman da erken yaşlanmayı yavaşlatan ginseng göz ardı edilemeyecek güçler verir.

Rezene: Yazılı olan en eski kaynaklarda bile rezeneden bahsedilmektedir. Tohumlarından çay da yapılarak içilebildiği gibi her gün bir parça alınması afrodizyak etki göstermektedir.

Lavanta: Günümüzde daha çok salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta cinsel yaşamın güçlenmesine neden olmaktadır.

Karanfil tanesi: Hemen-hemen her markette aktarda rastlayabileceğimiz karanfil tanesi en güçlü afrodizyaklardan biridir.

Tarçın: İştah açıcı özelliğinin yanında hoş kokusundan dolayı kış çaylarınızada koyabilirsiniz. Kabuk tarçını çaylarınıza toz tarçını yemeklerinize ekleyerek afrodizyak etkilerinden faydalanabilirsiniz.

Meyan kökü: Aktarcınızdan temin edebileceğiniz bu harika bitkisel ürün özellikle kadınların cinsel isteğinin artmasına neden olur.

Vanilya: Sadece kokusunun bile cinsel istek uyandırdığı bilinmektedir. Yenmesi veya koklanması durumunda beyindeki haz alınan bölgenin uyarılmasına sebep olur.

Kekik: Yemeklerde ve soslarda kullanılan markette bile bulabileceğiniz bu bitki özellikle erkeklerin cinsel gücünün artmasına sebep olur.

rezene1-horz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Kemal Turan dedi ki:

  Ginsengi çok yerde gördüm burda da görüyorum deniyecem yararını görürüm umarım sorun büyük

 2. Tarkan kuzuzade dedi ki:

  Valla bunlar bana yetersiz kalıyor ben haplara yöneliyorum çok da yararını görüyorum akradaşlar

 3. Esra çan dedi ki:

  Tarçın kökreren cinsel gücünüzün yeniden düzene girmesine büyük katkı sağlamaktadır.

 4. Kazım dedi ki:

  Kimisi psikolojik olabiliyor bunlardan önce bir uzman yardımına başvurmak daha da faydalı olacaktır.

 5. Mert dedi ki:

  ginsengi tek geçerim valla haplardan önce doğal cinsel gücü arttıran ginseng çok etkili

 6. Doyumsuz Kadın dedi ki:

  eşime karşı eksik kaldığımı düşünürdüm bi gün bunu oturup konuşmaya karar verdim ve dediğim gibi yetersiz kalıyormuşum. severek büyük aşkla evlendik ama cinsellik olmazsa aşk sevgi kayboluyor neyse bu sorunuma çareler ararken bu siteyi okudum.. ginseng, tarçın ve vanilyayı kullandım.. ve ilk haftadan etkisini gördük.. size demem o ki aşk hikaye eşinize her anlamda kendinize bağlayın..

 7. Arsız adam dedi ki:

  sizlere çok teşekkür ederim.. uzun zamandır eşimle yakınlaşmak dahi istemiyordum. şimdi çok daha mutluyuz.

BİR YORUM YAZ