Cildinize iyi gelecek en etkili çil kremleri

Yoğun güneç ışınlarına maruz kalınmasından dolayı oluşan, oldukça kötü ve rahatsız edici bir görüme neden olan çilleri %100 ortadan kaldıracak muhteşem çil kremleriyle sizlerleyiz.

Cildinize iyi gelecek en etkili çil kremleri

Çil problemi cildin belli bir bölgesinde çeşitli problemlere karşı melanositlerin gruplaşmasının akabinde meydana gelirler. Çil oluşumları genelde kahverengi ve sarımtırak renklerde meydana gelmesinde ki ana neden de budur. Melanin pigmentleri kahverengi ve de sarımsı renklerden oluşmaktadır. Bu nokta da kafamıza beliren bir soru? Neden bazı insanlar çillidir de, çoğunluk çilli değildir? gibi sorular beynimizde dönüp durmaktadır. Bunun asıl nedeni genetik nedenlere bakılması gerekmektedir. Bizim cildimizin çilli veya çilsiz olmamız, anne ve babalarımızın durumlarıyla, görünüşleriyle belirlenen kalıtsal bir etkendir. İnsanda bulunan çil oluşumlarının renkleri altın renginden koyu kahverengine doğru değişiklikler çil kremigöstermektedirler. Bu durum, kişinin doğrudan güneşe ne ölçüde maruz kaldığıyla bütünleşik bir ilişki içerisindedir. Güneşin UV ışınları cildin rengini koyulaştırmaktan başka yeni melanin oluşumuna da iyi bir zemin hazırlamaktadır. Şöyle özetlemek gerekirse en sade şekli ile, güneş ışığı bolca melanin üretmektedir. Cilt yüzeyinde melanin miktarında artış olduğunda, cildin renginin de buna bağlı olarak koyulaşma göstereceği bilinmelidir. Bu nedenden dolayıdır ki,  oldukça sıcak tropik bölgelerde yaşayan insanların ten renklerinin esmer olmasının ana nedeni de budur. Beyaz bir cilt yapısına sahip olan kimselerde, yaz aylarında “güneş altında yanmakla” gerçekte melaninin artması sonucunda esmerleşebiliyorlar. Aynı zamanda güzellik salonlarında uygulanan ultra-violet ışınları da, tenin güneş altında kalmışcasına yanıp esmerleşmesini sağlamaktadır. Kısaca özetlersek, farklı miktarlarda olmak suretiyle insanın cildinin rengini belirleyen, melanin aynı zamanda bazı insanlardaki çiller’in de ana nedeni olmaktadır. İşte bu noktada sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan cildinizde ki oluşan çilleri önlemenize yardımcı olacak harika birkaç çil kremini sizlerle buluşturuyoruz.

En etkili çil kremleri

Fazıl çil kremi

en iyi çil kremleriBu muhteşem krem tamamen doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. Vücudun her hangi bir bölgesinde meydana gelen çil, leke ve doğum lekelerini gideren oldukça etkin bir kremdir. Bunun yanında cilt yüzeyinde gerginlik ve parlaklıkta sağlamaktadır. Genelde sabah ve akşam olmak üzere kullanın. Bunun yanında eğer dışarı çıkacaksınız takviye olarak koruyucu güneş ürünlerini de kullanmanız gerekmektedir, kesin sonuç için.

Rebelle leke kremi

Rebelle bitkisel krem sayesinde güneş, yaşlanma, gebelik, sivilce, çil, hormonal bozukluklara bağlı lekeler cil kremi 1nedeniyle ağır tahribe uğramış cilt yüzeylerini onaran ve eski görüntüsüne kavuşturmaya yardımcı mucizevi bir üründür. Yaz, kış her zaman kullanabilirsiniz, her hangi bir yan etkisi mevcut değildir. 8 Adet bitki özünden meydana gelmektedir. İçerdiği yoğun vitaminler sayesinde cilt yüzeyini besler. Bu kremle çilleri ve lekelerinizi dert etmeyin.

Soft plus leke kremi

çil kremi 2Softa plus leke kremiyle dış etmenlere bağlı cilt yüzeyinde ağır tahribatlara neden olan lekeleri büyük oranda gideren çok etkili bir leke giderici krem. İçeriğinde birçok bitki özünü barındıran bu krem sayesinde çillerinizden kurtulmak mümkün.  Yapmanız gereken sabah ve akşamları bu etkin kremi cilt yüzeyine adete masaj yapar gibi uygulamak. Bu ürünü iki ila üç hafta arası kullanmak gerekmektedir kesin sonuç için.

Pohli çil kremi

Güneşin o yoğun ve zararlı ışınlarına maruz kalan kişilerde meydana gelen çil oluşumlarını durduran ve büyük çil kremi 4oranda gideren pohli çil kremi aynı zamanda cildinizi onarmanın yanında içerdiği vitaminlerle besler. Bu mucize kremi düzenli olarak üç hafta kullandığınız taktirde çillerinizde %65 kadar yok olduğunu görebileceksiniz. Bu ürünü sabah ve akşamları kullanmanız gerekmektedir. Mutlaka güneşe çıkarken koruyucu losyon ve kremlerden de destek almayı unutmayalım.

Sinoz leke kremi

çil kremi 1Uzman dermatologların derinlemesine araştırmalar sonrasında klinik laboratuar ortmında jojoba özlerindenoluşturdukları bu muhteşem kremle artık çillere artık elveda. Yapılan denekler üzerinde her 20kişiden 10 sinin çillerinden bu kremi düzenli olarak kullanmalarının sonucunda gözle görülür bir şekilde çillerinden kurtuldukları gözlenmiştir. İşte bizlerde yazımızda bu muhteşem kremi sizlerle buluşturuyoruz. Sinoz leke kremi çilleri yok etmekle kalmıyor;

Diğer çil ve leke kremleri;

  • Drula çil ve leke kremiçil
  • Arap kızı çil kremi
  • Dermosin gold
  • Tretein
  • Expigment
  • Erıca çil kremi

Çiller nasıl geçer? Çillere karşı doğal maske tarifi video!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ